Upozornenie na riziko!

Táto stránka v žiadnom prípade neslúži ako investičný ani obchodný poradca! Táto webová stránka bola založená za účelom poskytovania voľných  informácií ohľadom online obchodovania na menových a finančných trhoch. Pozor: neposkytujeme priame ani nepriame investičné ani obchodné odporúčania! Táto stránka ani jej administrátori nie sú v žiadnom prípade maklérmi ani finančnými sprostredkovateľmi ani investičnými poradcami. Neposkytujeme žiadne služby za odplatu, nepredávame žiadne obchodné signály, žiadny obchodný softvér a podobne. Neposkytujeme ani konzultácie za finančnú odplatu. Prosíme Vás aby ste nás v žiadnom prípade nekontaktovali za účelom osobných konzultácií. Takéto emaily budú ignorované.

Online obchodovanie na menových a finančných trhoch všeobecne, so sebou nesie veľmi vysokú mieru rizika straty vloženého kapitálu.  Ako obchodník akceptujete vysoké riziko spojené s online obchodovaním a súhlasíte, že obchodovanie na menových a finančných trhoch nemusí byť z tohto dôvodu vhodné pre každého človeka.  Z dôvodu miery rizika strát pri obchodovaní, je nežiaduce obchodovať s peniazmi ktoré si nemôžete dovoliť stratiť a ktorého strata by mohla negatívne ovplyvniť vašu budúcu finančnú situáciu. Takisto ste si vedomí toho, že pred začatím obchodovania s vlastným kapitálom , je viac ako vhodné si vyskúšať svoje obchodné stratégie nanečisto na tzv. demo účte.

Stránka ForexObchodnik.sk ani jej majitelia nie sú zodpovední za správnosť údajov na tejto stránke a takisto nenesú žiadnu zodpovednosť za finančné a iné škody súvisiace s investíciou založenej na akejkoľvek informáii uvedenej na tejto stránke. Len dospelé osoby sú oprávnené k otvoreniu si obchodného účtu so skutočným kapitálom.

Na tejto webovej stránke poskytujeme  reklamný priestor rôznym podnikateľským subjektom  podnikajúcim v investičnej branži. Neberieme žiadnu zodpovednosť za ich konanie, sú to samostatné právnické entity ktoré podnikajú na vlastnú zodpovednosť. Prosíme preto všetkých návštevníkov aby si overili serióznosť firiem aj alternatívnymi spôsobmi predtým než si tam vložia peniaze.

Prosím Vás aby ste nekopírovali obsah z tejto stránky a nepoužívali ho na iných weboch. Ak chcete použiť nejaký obsah, kontaktujte nás priamo a my vám poskytneme zadarmo písomné povolenie.