WebSummit 2018: kryptomeny zdarma + etoroX peňaženka

etoro X

Pokiaľ ste sa zúčastnili najväčšieho tohtoročného európskeho technologického podujatia WebSummit 2018 v Lisabone mali ste nielen šancu vychutnať si štyri dni inšpiratívnych rozhovorov s expertmi z krypto branže,  a získania nových obchodných kontaktov, mohli ste tiež ísť domov s bezplatnými kryptomenami!

Na tohtoročnej novembrovej konferencii Web Summit sa zúčastnilo viac ako 69 000 účastníkov zo 159 krajín zhromaždených , ktorí počuli viac ako 1 200 rečníkov. S 1800 začínajúcimi spoločnosťami, 1 500 technickými investormi a 2 600 mediálnymi účastníkmi, možno nie je prekvapením, že krypto firmy využívajú príležitosť na to, aby si zabezpečili svoju účasť na tomto prestížnom celosvetovom podujatí.

Na pódiu na webovom summite sa zúčastnila aj spoločnosť Blockchain.com, jedna z popredných svetových krypto peňaženiek, a oznámila, že nadviazala spoluprácu s nadáciou Stellar Development Foundation, aby rozdala Lumeny (XLM) vo výške až 125 miliónov dolárov. Keď sa ktokoľvek prihlási do čakacieho zoznamu, dostane Lumeny za približne 25 dolárov. Ponuka je otvorená pre každého, kto má otvorenú peňaženku Blockchain a prvá dávka príjemcov dostane svoje Lumeny koncom tohto týždňa.

etoroX krypto peňaženka

Blockchain peňaženka nie je jedinou firmou, ktorí chcú zdieľať krypto zdarma aby sa dostal do povedomia širokej verejnosti. Globálna investičná platforma eToro s viacerými investíciami oznámila uvedenie svojej vysoko očakávanej krypto peňaženky.

Pri uvedení do prevádzky si budú môcť používatelia ukladať:

Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Litecoin do peňaženky eToroX.

Podľa eToro , budú ďalšie funkcie pridané už čoskoro vrátane viac mincí, fiat žetónov, konverzie z crypto na crypto , schopnosť uložiť fiat meny, platbu v obchode a ďalšie.

Prvých 100 000 ľudí, ktorí si stiahnu novú peňaženku eToroX, dostanú 0.1 Ethereum zdarma, čo dnes predstavuje 21 USD.

BTC.com, digitálna menová platforma, zase rozdáva karty zadarmo, ktoré obsahujú bezplatne menu Bitcoin Cash (BCH), stačí keď navštívite ich stánok a stiahnete si ich peňaženku. Karty obsahujú 0,0030 BCH, čo je pri dnešných cenách (15.November 2018) približne 2 USD. Určený na podporu prijatia krypto, stánok spoločnosti BTC.com poskytuje všetko, čo nováčik potrebuje vedieť, aby mohol začať svoju krypto cestu vrátane pomoci pri nastavení peňaženky a kvízu.

Kampaň BTC.com sa zameriava na vzdelávanie nováčikov ohľadne kryptomien, Bitstamp krypto burza spustila kvíz – #cryptomyths – aby tým pomohli ľuďom odlíšiť mýty od reality, aby v konečnom dôsledku ľudia lepšie pochopili, ako obchodovať na krypto trhoch. Účastníci konferencie získavajú počiatočný bonusový poplatok vo výške 10 EUR, ktorý sa im pripočíta ihneď pri uskutočnení svojho prvého obchodu na burze.

Zatiaľ čo kritici kryptomien nepochybne označia všetky tieto iniciatívy za čisto marketingové PR, tieto kampane majú slúžiť hlavne na zvyšovanie povedomia ľudí o kryptomenách a zvýšiť prijatie kryptomien medzi verejnosťou.

Veď povedzme si otvorene, kto z nás by nechcel nejaký ten Bitcoin úplne zdarma ?!